BIEDRONKI MALI AKTORZY

 

 

 

 

 

12 MIESIECY

Jest ich razem 12.

Nikt się z nikim nie kłóci.

Każdy wie doskonale, że znów...

Za rok do nas wróci, że znów...

Za rok do nas wróci.

Teatr jest dla dzieci rzeczywistością wyjątkową, w której wszystko może się zdarzyć a odtwórca roli ma okazję realizować swoje marzenia, by stać się kimś innym. Wprowadzenie dzieci w świat sztuki poprzez zabawy teatralne przynosi im wiele korzyści. Jest również okazją do wspaniałej zabawy, dającej wiele satysfakcji. Tworzenie w przedszkolu mini spektakli  służy uatrakcyjnieniu zajęć. Dobra, radosna zabawa dzieci, w której można dostrzec przekazywane im wartości wychowania teatralnego jest źródłem satysfakcji dla dzieci. Biedronki zaprosiły grupę Motylków na  mini spektakl "Baśń o 12 miesiącach".

 

 

 

Biedronki