BOŻE CIAŁO [AKTUALIZACJA]

Przed nami  Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, w naszym Przedszkolu razem z dziećmi i paniami również przygotowujemy nasze serca na wielkie wydarzenie, w których będziemy brać czynny udział. W czasie katechezy rozmawialiśmy o tym, że Pan Jezus wychodzi na spacer i nas szczególnie zaprasza.

Wspólnie wspominaliśmy wydarzenia sprzed roku związane z procesją  i na zakończenie katechezy mogliśmy taką procesje zorganizować i razem w niej kroczyć, by w najbliższy czwartek świadomie uczestniczyć w tych wielkich wydarzeniach.

Była to ważna lekcja, nie tylko dla dzieci...

s. Weronika

Przedszkolaki miały okazję wziąć udział także w prawdziwych, miejskich procesjach. Delegacja Przedszkola "u Bolesi" kroczyła w czwartkowej (15.06.2017 r.) głównej procesji ulicami Łowicza, niedzielnej (18.06.2017 r.) procesji między parafią Świętego Ducha i Chrystusa Dobrego Pasterza oraz ostatniej czwartkowej (22.06.2017 r.) procesji u Sióstr Bernardynek kończącej oktawę Bożego Ciała.

Zdjęcia zrobiono podczas tej ostatniej.

DelfinkiStokrotkiSłoneczka