COMIESIĘCZNA MSZA ŚWIĘTA

Marcową Mszę Świętą przeżyliśmy modląc się o rodziny. Przed nami miesiąc marzec. W Kościele przeżywany jest jako miesiąc poświęcony św. Józefowi. Św. Józef, Oblubieniec Najświętszej Maryi Panny, był stopniowo wprowadzany w tajemnice Bożego planu zbawienia i zajmował miejsce u boku Maryi i Jezusa. Podczas tej mszy oddawaliśmy pod opiekę Św. Józefowi tatusiów, mężczyzn i chłopców naszej  społeczności przedszkolnej. Szczególnie współczesne czasy niosą wiele zagrożeń dla rodziny, wychowania młodych pokoleń, daru życia. Słyszymy coraz więcej wołań o ratowanie tych podstawowych wartości, o przywracanie miejsca rodziny w społeczeństwie. Postać świętego Józefa przypomina, że rodzina jest kolebką ludzi rzetelnych, prawdziwie dojrzałych, przygotowanych do życia w społeczeństwie.

Link do zdjęć:

https://drive.google.com/drive/folders/1xJKD8V3z1BcaX06VtnNNjYL3oVTwiYDF?usp=sharing

StokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinki