DRODZY RODZICE!!!

Drodzy Rodzice,

Nowy Rok Przedszkolny rozpoczęliśmy ufni w błogosławieństwo Boże na każdy dzień, by był pełen prawdy, dobra i piękna w pracy, nauce i zabawie.

Z radością i uśmiechem powitaliśmy Dzieci, które są już od dawna naszymi przedszkolakami oraz te Dzieci, które dopiero rozpoczęły przygodę z Przedszkolem! Niektórzy z Was po raz pierwszy przybyli do Przedszkola i rozpoczęli nowy etap w życiu, stąd garść informacji na dobry początek:         

  • Uroczyste, oficjalne Rozpoczęcie Nowego Roku Przedszkolnego 2023/2024 zaplanowane jest na niedzielę 17 września, na które już serdecznie zapraszamy. Tradycyjnie: Msza Święta w kościele Św. Ducha o godzinie 12:00 i Piknik Integracyjny.
  • Zaplanowaliśmy wcześniej Zebranie z Rodzicami w poniedziałek - 11.09.2023 r. - godzina 17:30, a podczas niego spotkanie z dyrekcją i nauczycielami: omówienie organizacji roku przedszkolnego 2023/2024 oraz ważnych spraw dotyczących funkcjonowania Przedszkola i każdej grupy.

Obecność obowiązkowa mile widziana

ZAPRASZAMY

DelfinkiStokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronki