DRODZY RODZICE, KOCHANE DZIECI !!!

DRODZY RODZICE!!!                                                                                                                                    

KOCHANE DZIECI – PRZEDSZKOLAKI 'DUŻE' I 'NOWE' OD BOLESI...

 

KOŃCZĄ SIĘ WAKACJE...WRACAMY - W WIĘKSZOŚCI PO DŁUGIEJ, TRUDNEJ  PRZERWIE... TRWA CZAS PANDEMII, TRWA CZAS ZAOSTRZONEGO RYGORU SANITARNEGO... PRZYGOTOWUJEMY JEDNAK Z BIJĄCYM I OCZEKUJĄCYM SERCEM BEZPIECZNY START, POCZĄTEK NOWEGO 2020/2021 ROKU.

PROSZĘ RODZICÓW O SZCZEGÓŁOWE ZAPOZNANIE SIĘ Z WYTYCZNYMI  PLACÓWKI I PRZYGOTOWANIE 2 ZAŁĄCZNIKÓW DO PROCEDURY POWROTU /NALEŻY ZŁOŻYĆ Z PRZYPROWADZENIEM DZIECKA - 1 WRZEŚNIA, BĄDŹ WYJĄTKOWO UZUPEŁNIĆ NA MIEJSCU/.

CZEKAMY Z RADOŚCIĄ I NADZIEJĄ....

                                                                               - SIOSTRA DYREKTOR ELWIRA

Załączniki:

1.do_podpisania.procedury_przyprowadz.dziecka_do_p-la.pdf

2.do_podpisania.oswiadczenie_rodzica-ankieta-skonwertowany.pdf

do-wiadomoci.procedury-bezpieczestwa.wytyczne.dyr_.pdf

do-wiadomoci.procedury-w-razie-niebezp.covid-19.pdf

BiedronkiDelfinkiStokrotkiSłoneczka