FINAŁ TURNIEJU IV EDYCJI PROJEKTU #ŁÓDZKIE GRA W SZACHY

W piątek 24.05.2024r. odbył się turniej szachowy podsumowujący IV edycje #Łódzkie gra w szachy pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera. Koordynatorem całego programu jest Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach. W piątkowych zawodach , które odbyły się w Teatrze Wielki w Łodzi wzięło udział ponad 210 przedszkolaków i uczniów z 43 placówek z całego województwa. W kategorii przedszkole 4 naszych przedszkolaków tj. Kacper W., Oliwier P., Franciszek K. oraz Krzysztof K.  wzięło udział w zawodach szachowych. Wśród przedszkolaków najlepszy okazał się Kacper W. , który zajął I miejsce zdobywając puchar i nagrodę, zaś pozostali uczestnicy otrzymali medale. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów w rozgrywkach szachowych.

DelfinkiStokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronki