HOSANNA, HOSANNA!

Niedziela Palmowa to szczególny dzień w roku liturgicznym – z jednej strony przynosimy do kościołów palmy i okrzykami witamy Pana Jezusa, a za kilka chwil słyszymy opis Jego męki i śmierci. To szczególny dzień z jeszcze jednego powodu – rozpoczyna bowiem Wielki Tydzień. Zgodnie z tradycją naszego Przedszkola również w tym roku dzieci i Rodzice zebrali się na Mszy Świętej w parafii św. Ducha, aby prosić o dar dobrego przygotowania serc na Święta Zmartwychwstania. Przedszkolaki specjalnie na ten dzień przygotowały palmy, aby-machając nimi-procesyjnie wejść do świątyni i uczestniczyć w Eucharystii.

Po Mszy świętej rozstrzygnięty został Wielkanocny Konkurs Rodzinny – „Nowe życie w symbolach Wielkanocnych” – plastyczny konkurs na największego kurczaka. Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody. Wszystkim uczestnikom gratulujemy. 

Link do zdjęć:

https://drive.google.com/drive/folders/1M0dyQ60EYnWr6NLu7wYVDoM3Avx11lSc?usp=sharing

 

StokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinki