IMIENINY SIOSTRY DYREKTOR

W piątek 8-ego lutego świętowaliśmy w przedszkolu Imieniny Siostry Dyrektor – Elwiry Kruszewskiej. Siostra od rana była uśmiechnięta i zadowolona, przyjmowała życzenia od dzieci i ich Rodziców a my ze swej strony nie mogliśmy się doczekać tego, co my przygotowaliśmy dla Niej, aby sprawić Siostrze w tym dniu jeszcze więcej radości. W każdej z grup przygotowania trwały przez ostanie dni i wreszcie nadszedł czas, kiedy mogliśmy pokazać czego się nauczyliśmy. W sali czterolatków zgromadzili się Goście, wśród nich rodzice, pracownicy przedszkola i oczywiście nasza Kochana Solenizantka. Siostra przywitała nas serdecznie i zapewniła, że już nie może doczekać się naszych występów, dlatego też nie zwlekając - rozpoczęliśmy. Jako pierwsze dziarskim krokiem wkroczyły Maluszki, choć powiem, że ktoś, kto by nie wiedział, że to najmłodsi nasi przedszkolacy chyba by w to nie uwierzył patrząc jak swobodnie czują się występując. Jako kolejne były czterolatki. Cieszymy się, że się podobało i mogliśmy wywołać uśmiech na twarzy Siostry i wszystkich pozostałych.  Kolejne były pięciolatki recytując piękny wiersz. Występy zakończyły  sześciolatki grupa „Delfinki” wykonała wiersz, a grupa „Biedronek” piosenkę hip hopową. Potem były życzenia, uściski, uśmiechy i wręczanie upominków. Siostra podziękowała za przygotowane przez nas występy i niespodzianki i przygotowała dla wszystkich kosz słodkości. Dziękujemy Siostrze i raz jeszcze życzymy wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, żałując jednocześnie, że dzień Imienin Siostry już za nami.

StokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinki