JASEŁKA - W OBIEKTYWIE WSPOMNIEŃ

We wtorkowe  popołudnie 20 grudnia 2022 r. Aula Wyższego Seminarium Duchownego wypełniała się dźwiękami kolęd, wierszami oraz życzeniami świątecznymi. Każda z grup przedszkolnych kilka dni wcześniej zaprosiła swoich rodziców, rodzeństwo oraz bliskich na świąteczny spektakl. Zaproszenie przyjął także ks. proboszcz Władysław Moczarski.

Choć  na scenie pojawiały się anioły, gwiazdki, dzieci, pasterze, królowie zawsze w centrum był maleńki Jezus. To jest najważniejsze w jasełkach. Nie choinki, prezenty, bombki. Przedszkolakom udało się to osiągnąć. W całym ich uroku osobistym, przejęciu, zaangażowaniu nie przyćmiły treści i wartości jakie niosą ze sobą jasełka.

Przedszkolaki z radością wystawiały jasełka, po których dzieliły się opłatkiem z rodzicami, ciociami, siostrami i pracownikami placówki, a następnie wszyscy razem spędzili wspólną wieczerzę wigilijną. Nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek. 

Link do zdjęć:

https://drive.google.com/drive/folders/13fzhOacsNdFb5F9AFy3Hib7hfmaHxrG6?usp=sharing

 

StokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinki