KOCHANI, DZIŚ OKAZJA RZADKA – MAMY DZIEŃ BABCI I DZIADKA!

Krótkie, styczniowe dni upływają w wielu przedszkolach pod znakiem obchodów Dnia Babci i Dziadka. Jest to wyjątkowy czas, kiedy Dziadkowie odwiedzają przedszkolne progi, aby razem ze swoimi wnuczętami uczestniczyć w przedstawieniach, wspólnych grach i zabawach. Również „u Bolesi” tradycją są Akademie Życzeń połączone z podwieczorkiem i radosnymi pląsami.


25.01.2018 r. do Przedszkola „u Bolesi” zawitały biedronkowe Babcie i biedronkowi Dziadkowie. Z uśmiechem na twarzach przywitaliśmy naszych wspaniałych Gości i pokazaliśmy, nad czym pracowaliśmy od wielu dni… Były wierszyki dla kochanych Babć i najlepszych na świecie Dziadków, piosenki, a nawet tańce :-) A kiedy emocje opadły wręczyliśmy piękne prezenty i radośnie świętowaliśmy z ukochanymi Dziadkami.

p. Marta K. i p. Ewa

SłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinkiStokrotki