KOCHANI, DZIŚ OKAZJA RZADKA – MAMY DZIEŃ BABCI I DZIADKA!

Krótkie, styczniowe dni upływają w wielu przedszkolach pod znakiem obchodów Dnia Babci i Dziadka. Jest to wyjątkowy czas, kiedy Dziadkowie odwiedzają przedszkolne progi, aby razem ze swoimi wnuczętami uczestniczyć w przedstawieniach, wspólnych grach i zabawach. Również „u Bolesi” tradycją są Akademie Życzeń połączone z podwieczorkiem i radosnymi pląsami.


25.01.2018 r. do Przedszkola „u Bolesi” zawitały biedronkowe Babcie i biedronkowi Dziadkowie. Z uśmiechem na twarzach przywitaliśmy naszych wspaniałych Gości i pokazaliśmy, nad czym pracowaliśmy od wielu dni… Były wierszyki dla kochanych Babć i najlepszych na świecie Dziadków, piosenki, a nawet tańce :-) A kiedy emocje opadły wręczyliśmy piękne prezenty i radośnie świętowaliśmy z ukochanymi Dziadkami.

p. Marta K. i p. Ewa


W dniu 24.01.2018 r. dzieci z grupy "Delfinki" zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki. Dziękujemy !!!


Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych chwil, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. 

W dniu 22 stycznia 2018 r.  "Motylki" także świętowały z seniorami. Przedszkolacy przygotowali przedstawienie, w którym wyrazili swą wielką miłość do babć i dziadków. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. 
Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. Dla swoich bliskich dzieci przygotowały drobne upominki. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersze, piosenki i taniec, mogły wyrazić kochanym 
babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dziekujemy.

SłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinkiStokrotki