MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY

Ulicami Łowicza w niedzielę 02 czerwca przeszedł po raz szósty Marsz dla Życia i Rodziny.

Nasze przedszkole wraz z rodzinami również wzięło w nim udział.

Program „Pikniku Rodzinnego" obfitował w wiele ciekawych atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Cały blok artystyczny poprowadził wodzirej.

Głównym, punktem muzycznym Pikniku Rodzinnego, był koncert „Arki Noego"! Zespołu, którego chyba nie trzeba specjalnie przedstawiać. Wszyscy przecież doskonale znamy ich utwory.

W trakcie trwania Pikniku Rodzinnego zorganizowanych zostało szereg atrakcji dla dzieci. Wśród nich: zawody sportowe, rywalizacje rowerowe, konkursy sprawnościowe, przejażdżki konne, prezentacja wozu strażackiego, wozu policyjnego i przejazd motocyklistów.

Dzieci mogły skorzystać z bezpłatnych zjeżdżalni, a dorośli skosztować smakołyków przygotowanych przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym KANA. Były stoiska z balonami, zabawkami, obwarzankami, popcornem i watą cukrową. Ciastem galicyjskim, wyrobami z drewna, zabawkami i lodami. Kuchnie polową poprowadziło Przedszkole Diecezjalne im. bł. Bolesławy Lament, a grill uczniowie ZSP nr 3.

Tego dnia warto było przyjść na Błonie!

StokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinki