MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

Międzyprzedszkolny Konkurs Matematyczny

„Łamigłówki małej główki”

Dnia 28.03.2023r. odbył się międzyprzedszkolny konkurs matematyczny „Łamigłówki małej główki”, którego organizatorem było Przedszkole Niepubliczne im. Świętej Rodziny
w Skierniewicach. Celem konkursu było wspieranie uzdolnień matematycznych, kształtowanie logicznego myślenia, a także uatrakcyjnianie wiedzy matematycznej. Konkurs ten przeprowadzony został w formie zadań do wykonania -kart pracy w dwóch kategoriach wiekowych. Z naszego przedszkola udział wzięli 2 chłopcy i zajęli następujące miejsca:

5 latki- Oliwier  – II miejsce
6 latki- Fabian  – III miejsce

W przerwie na oczekiwanie wyników dla wszystkich uczestników odbył się pokaz chemiczny. Dzieci wyniosły z warsztatów nie tylko świetne wspomnienia ale także wiedzę i naturalną ciekawość świata, co zaowocuje łatwością w przyswajaniu wiedzy na późniejszych etapach nauki. Konkurs zakończono wręczeniem pamiątkowych dyplomów i nagród.

StokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinki