MODLITWA ZA ZMARŁYCH

Naszą comiesięczną tradycją są spotkania na Mszach Świętych sprawowanych w kościele pw. Świętego Ducha przez księdza proboszcza Władysława Moczarskiego. Jednak w tym miesiącu to ksiądz przybył do nas, a konkretnie do kaplicy w domu Sióstr. Spotkaliśmy się tam we wtorek 8 listopada (Stokrotki i Słoneczka) oraz w środę 9 listopada (Biedronki i Delfinki), aby wspólnie modlić się za naszych bliskich zmarłych. Jednocześnie była to okazja do lepszego poznania i zrozumienia wszystkich gestów, zdarzeń i słów, które towarzyszą nam podczas każdej Eucharystii.

Wracając do Przedszkola wszystkie grupy zatrzymywały się przy Aniele Stróżu, aby tam zostawić zapalone znicze symbolizujące naszą modlitwę i pamięć o zmarłych.

BiedronkiDelfinkiStokrotkiSłoneczka