MSZA ŚWIĘTA I ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

17.03.2019 r. o godzinie 12:00 w kościele Świetego Ducha spotkaliśmy sie na Mszy Świetej, podczas której w szczególny sposób modliliśmy się za tatusiów, mężczyzn i chłopców, których patronem jest Święty Józef. Inspiracją dla pieknej oprawy liturgicznej była zbliżająca się uroczystość Świętego Józefa. Mężczyźni i chłopcy stali sie filarem naszego spotkania przy Stole Pańskim. Po zakończeniu Mszy Świętej odbyło sie roztrzygnięcie Rodzinnego Konkursu Plastycznego "Mój tata jest wspaniały ...". Prace obfotowały bogactwem technik i treści. Wszystkie prace zostały nagrodzone wyróżnieniem za udział w konkursie. Dzieci z ogromną dumą i radością w obecności swoich tatusiów, prezentowały swoje prace na temat najbliższych sercu mężczyzn na świecie.

StokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinki