PONIEDZIAŁKI WIELKIEGO POSTU

                                                                                               " Wiele dróg na świecie jest.

                                                                                                    Dokąd one wiodą?

                                                                          Pragnę dziś przejść jedną z nich, Jezusową drogą.

                                                   Wielu ludzi nie zna jej, nie słyszało wcale, że do nieba można dojść idąć wciąż wytrwale.

                                                                        Dobrym dzieckiem chciałbym być nie myśleć o sobie.

                                                                            Jezu, pomóż dobrze żyć i innym mówić o Tobie."

W każdy poniedziałek  Wielkiego Postu wspólnie uczestniczymy w Drodze Krzyżowej. 12.03.2018 r. Drogę Kryżową przygotowała drupa "Motylki". Przechodząc kolejne stacje uczymy się, jak być lepszymi i sprawiać radość Panu Jezusowi i rodzicom swoim dobrym postępowaniem. Każda stacja  pogłębiała skupienie i rozważania. Umożliwiła realistyczne spojrzenie na rzeczywistość, która nie składa się przecież tylko z samych radosnych chwil.  Potrzeba w niej refleksji, przyjrzenia się cierpieniu, które jako doświadczenie może zdziałać więcej dobrego niż łatwe chwile szczęścia.

Serdecznie dziękujemy za obecność i  wspólną modlitwę.

Niech każdy dzień zbliża nas do Pana Jezusa, do Jego miłości.

                                                                                                                                                          Katarzyna Podkońska, Karolina Bielecka i Monika Masłowska

Motylki