PONIEDZIAŁKI WIELKIEGO POSTU - BIEDRONKI

Wyrok śmierci ogłoszony – ufam Ci.
Ty pod krzyżem poniżony – ufam Ci.
W ręce Matki Tyś złożony– ufam też.
Ja z ufnością Twoją drogą wędrować chcę.

Panie Jezu, wiele razy do uczniów mówiłeś: Nie bój się! Nie lękaj się! Ja jestem z wami. Przypominam sobie te słowa, gdy słyszę wyrok skazujący Cię na śmierć. Przyjmujesz ten wyrok, bo bardzo kochasz. Chcę pamiętać o tym, gdy będę się bał trudu, bólu, wyśmiania, niechęci innych. Ucz mnie Jezu przyjmować to, co trudne, z ufnością w Twoją obecność przy mnie. Jezu ufam Tobie.

Dnia 15 kwietnia 2019 r. o godz. 12.30 zebraliśmy się wszyscy razem, aby towarzyszyć Panu Jezusowi w Jego męce i śmierci na krzyżu. Przez kolejne stacje Drogi Krzyżowej poprowadziły nas sześciolatki -  „ Biedronki”  - z ciocią Martą i Anitą.

StokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinki