PONIEDZIAŁKI WIELKIEGO POSTU - STOKROTKI

Przeżywamy obecnie okres Wielkiego Postu, mający nas przygotować do jak najpełniejszego przeżycia Świąt Wielkanocnych. Jest to czas pokuty i nawrócenia. W tym niezwykle ważnym dla nas okresie pragniemy dążyć do pogłębiania więzi z Chrystusem. W tym celu podejmujemy różnorodne działania, aby przybliżyć naszym wychowankom sens i istotę Wielkiego Postu. Podejmujemy indywidualne postanowienia, zachęcamy do czynienia dobra. Kolejnym ogniwem naszych wielkopostnych działań są poniedziałki Wielkiego Postu, w które dzieci z poszczególnych grup organizują Drogę Krzyżową w naszym przedszkolu. Dnia 11 marca 2019 r. o godz. 11.00 zebraliśmy się wszyscy razem, aby towarzyszyć Panu Jezusowi w Jego męce i śmierci na krzyżu. Przez kolejne stacje Drogi Krzyżowej poprowadziły nas trzylatki -  „ Stoktotki”  - z ciocią Martą, Eweliną i siostrą Stanisławą.

Stokrotki