POZNAJEMY ZWODY - STRAŻAK - MOTYLKI

Dnia 3 kwietnia grupę Motylki w ramach programu „Poznajemy zawody” odwiedził strażak - tata jednego z przedszkolaków, który pracuje w Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu. W trakcie spotkania przybliżył dzieciom, na czym polega ich praca oraz jakim sprzętem ratowniczym posługują się strażacy. Dzieci dowiedziały się, że ich działania nie polegają tylko na gaszeniu pożarów, ale również na udzielaniu pomocy ludziom podczas powodzi, burz i wypadków samochodowych. Prowadzą również wiele innych działań, które służą ludziom i ich bezpieczeństwu. Interwencje te są bardzo niebezpieczne i wymagają niecodziennej odwagi. Dzieci miały okazje przebrać się w prawdziwe stroje strażackie. Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem i wręczeniem podziękowań.

Link do zdjęć:

https://drive.google.com/drive/folders/1Xn6d0oEiDbhNchGXWWo1ZveokPOMt5iq?usp=sharing

 

Motylki