PRZEDSTAWIENIE "KSIĘŻNICZKA I RYCERZ"

W dni 12.01.2023 r. nasze przedzkole odwiedził Teatr Dobrego Serca z Warszawy, z przedstawieniem "Księżniczka i żaba".

Giermek Jerzyk z całego serca pragnie zostać rycerzem. Dobra wróżka Magnolia chce mu w tym pomóc.
Podczas poszukiwań jakiegoś dzielnego woja, u którego Jerzyk mógłby się uczyć, dowiadują się iż czarodziej Dragon więzi w swym zamku księżniczkę Miłkę. Służący w armii Dobrego Króla rycerz Miłosz gotów jest stoczyć walkę z Czarnym Rycerzem.  Moc Dobrego Króla będzie chronić Miłosza przed czarami Dragona, czy ten jednak zdoła pokonać smoka? Zwycięży oczywiście miłość! Dlaczego od dziecka lubimy baśnie o porwanej przez kogoś złego księżniczce i o tym jak dobry, waleczny rycerz wyrusza, aby ją uwolnić? Wszak każda dziewczynka jest piękną księżniczką, a każdy chłopiec dzielnym rycerzem! Wystarczy ich w sobie odnaleźć.

StokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinki