"RADOSNY TANIEC Z ANIOŁEM STRÓŻEM"

W dniu 1.10.2021 r. odbył się wewnątrzprzedszkolny konkurs ,, Radosny taniec z Aniołem Stróżem”, w którym udział wzięły wszystkie przedszkolne grupy. Poszczególne grupy wraz z nauczycielami zatańczyły taniec przepełniony radością, zabawą i modlitwą dla ukochanego Anioła Stróża. Dzieci swój taniec zaprezentowały przed pozostałymi przedszkolakami i przed specjalnym jury, które powołała s. Dyrektor, w skład w którego wchodziło troje dzieci z grupy ,, Stokrotki’’. Celem konkursu było ukazanie prawdy, że Anioł Stróż jest naszym opiekunem danym nam przez Pana Boga oraz kształtowanie postaw wiary w realną pomoc Anioła Stróża. Każda grupa otrzymała ogromne brawa, dyplomy i upominki. Było to wyjątkowe spotkanie przedszkolaków z Aniołem Stróżem.

Link do zdjęć:

https://drive.google.com/drive/folders/1n1vTAXtnpcV87PFDcaVjh_fT_5gfiAyi?usp=sharing

MotylkiBiedronkiDelfinkiStokrotkiSłoneczka