ŚWIĘTO (MAŁYCH) KOBIET I (MAŁYCH) MĘŻCZYZN

ŚWIĘTO (MAŁYCH) KOBIET I (MAŁYCH) MĘŻCZYZN

Pierwsze dni marca – poza większą ilością promieni słonecznych – przynoszą również ważne uroczystości – Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn. W „Biedronkach” świętowaliśmy i jeden i drugi – 8 i 9 marca. I choć w Przedszkolu większość Kobiet jest jeszcze mała, to Mężczyźni (również jeszcze mali) pamiętali o Nich i własnoręcznie przygotowali prezenty. Dziewczynki obdarowane słodkościami i wyjątkowymi odznakami uśmiechały się do końca dnia :-) A nazajutrz same zabrały się do pracy i wykonały piękne, oryginalne krawaty dla Panów.

To był bardzo przyjemny koniec tygodnia dla wszystkich „Biedronek” :-)

                                                                                                                                                                                    Ewa Kosiorek i Marta Kowalska

Biedronki