Z NAJLEPSZYMI I ŚWIĄTECZNYMI ŻYCZENIAMI

 

 

 

 

 

Niech Pana Jezus Zmartwychwstały

błogosławi, wspiera, mnoży

siłę Twoją ku szerzeniu

Przenajświętszej Prawdy Bożej.

W dzień Zmartwychwstania

szczere życzenia:

szczęścia, zdrowia, wiele powodzenia.

Niechaj droga życia różami się ściele,

a Bóg błogosławi zawsze w każdym dziele!

Tego w Święto Zmartwychwstania,

gdy na wiosnę słońce świeci,

Życzą Przedszkolaki „U Bolesi”

Z radosnym wierszem na ustach przedszkolaki wybrały się w gorącym, przedświątecznym okresie do najbliższych przedszkolnych sąsiadów. Odwiedziły Radio VICTORIA ,Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej, Wyższe Seminarium Duchowne, a także udały się do Kuchni WSD. Bardzo dziękujemy za życzliwe przyjęcie, uśmiechy na Waszych twarzach, piękne życzenia.

StokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinki