ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

Deszczowa aura nieco skomplikowała plany naszego przedszkola, które na dzień, 24 czerwca zaplanowała zakończenie roku przedszkolnego 2017/2018 w Muzeum Wsi Łowickiej w Maurzycach.

Mszą świętą dziękczynną w zabytkowym kościele na terenie skansenu w Maurzycach rozpoczęło się zakończenie rok przeszkolnego. Eucharystię sprawował proboszcz parafii św. Ducha ks. Władysław Moczarski.

Po jej zakończeniu przed całą społecznością przedszkolną oraz rodzicami zaprezentowały się dzieci 6-letnie, które kończą edukację w przedszkolu. „Delfinki” i „Stokrotki” do ostatniego przedstawienia przygotowywały się pod czujnym okiem nauczycielek Anity Filipowicz, Marty Łachety, Weroniki Gromczewskiej i Eweliny Mamcarz.

Każda z pań skierowała do przedszkolaków osobiste życzenia. - Życzę Wam samych sukcesów, ale pamiętajcie, że duże sukcesy składają się z małych sukcesów. Życie to jednak nie tylko pasmo sukcesów, ale i porażek, niech te drugie będą dla was drogowskazem – mówiła Ewelina Mamcarz.

Najstarszych przedszkolaków pożegnali także ich młodsi koledzy i koleżanki z grupu "Biedronki". Dla nich wystawili przedstawienie oraz obdarowali ich medalami. Każdy absolwent diecezjalnej placówki otrzymał dziś dyplom, poduszeczkę oraz biblię.

Z uwagi na deszczową aurę uroczystości odbyły się w kościele.

SłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinkiStokrotki