ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO - PAWIE OCZKO

25 czerwca, we wtorek, dzieci odwiedziły  bardzo urokliwe miejsce w Łasiecznikach  Gospodarstwo Agroturystyczne ,, Pawie oczko”. Były pozytywnie zaskoczone ilością zwierząt i ich różnorodnością. Dzieci bawiły się ze zwierzętami, jeździły bryczką, karmiły i głaskały daniele, oglądały owce, kozy, alpakolamę, lamę ,króliki, agawę, żółwia, muła, gołębie, bażanty, perliczki , kurczęta, indyki i indyczki, srebrnego lisa, różne odmiany kur, kaczek, gęsi, pawi (indyjski, złoty, albinos), a nawet kangura. Nie zabrakło kotków i psiaków, które towarzyszyły im przez cały pobyt. Wolny czas spędziły na placu zabaw wyposażonym w trampolinę, karuzelę, huśtawki i zjeżdżalnię, grały w piłkę i robiły bańki. Obejrzały strusie jajo i poroże daniela oraz przepiękne pawie pióra, które otrzymaliśmy w prezencie. Zjadły też przepyszną kiełbaskę z ogniska.

W tym wyjątkowym dniu dzieci z grup „Stokrotki”, „Słoneczka” i „Motylki” miały też zakończenie roku przedszkolnego 2018/19. Otrzymały medale i książeczki.

Była wspaniała pogoda, zabawa oraz przemili gospodarze. Dziękujemy.

https://www.dropbox.com/sh/elpzv52saoy3xkg/AAA8fGlynMd-mon039pxnfUEa?dl=0

StokrotkiSłoneczkaMotylki