ŻEGNAJ ZIMO, WITAJ WIOSNO

Grupa Delfinki, dzieci i nauczyciele podjęły się przygotowania przedstawienia, pt. „ŻEGNAJ ZIMO, WITAJ WIOSNO”. Do występu dzieci przygotowywały się w domu, poprzez naukę rozdanych ról oraz w przedszkolu przez codzienne ćwiczenie piosenek wykorzystanych w przedstawieniu.
Na występ zostali zaproszeni rodzice występujących dzieci, którzy również mieli swój duży wkład poprzez przygotowanie dla swoich pociech odpowiednich strojów. Można od razu było zauważyć, że rodzice wykazali się pomysłowością i wielką kreatywnością.
Dzieci wcielając się w swoje role ukazali widzom jak to się dzieje z naturą, gdy przychodzi czas na nieuniknioną zmianę pory roku.
Na zakończenie dzieci otrzymały gromkie brawa oraz zabrała głos s. Dyrektor która zachęciła inne grupy do podejmowania podobnych inicjatyw.

s. Weronika Szczurzewska 

 

Delfinki