ŻYCZENIA DLA KSIĘDZA BISKUPA

Dziś swój ważny dzień ma nasz ks. bp. Andrzej Franciszek Dziuba z racji święta swojego Patrona. Nasze Przedszkole też pamięta w modlitwie, a delegacja dzieci wraz z s. Elwirą, s. Weroniką oraz P. Kasią udała się, aby osobiście złożyć najserdeczniejsze życzenia i zapewnić o modlitwie.

Na spotkanie przybyły też dzieci z nauczycielami z przedszkoli diecezjalnych z Sochaczewa i Skierniewic. Wydarzenie było bardzo podniosłe, dzieci przejęły się swoją rolą: pięknie recytowały i śpiewały przygotowane życzenia.

Jego Ekscelencja przyjął nasze życzenia oraz przygotowane upominki, a wszystkich przybyłych poczęstował słodkim upominkiem.

Jeszcze raz Kochany Ks. Biskupie przyjmij najlepsze życzenia od wszystkich dzieci z przedszkola „u Bolesi”.

s. Weronika