BIBLIOTEKA - DOBRE MIEJSCE DLA CZŁOWIEKA

Również dla małego człowieka :-)

Przedszkolaki z Przedszkola "u Bolesi" mogły przekonać się o tym w środę, 01.03.2017 r., kiedy to wybrały się w odwiedziny do swoich najbliższych sąsiadów, czyli do Biblioteki Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu. Naszym przewodnikiem był ks. Tomasz, który razem z Panią Beatą i Panią Małgosią dba o znajdujące się tam książki. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się tego i owego na temat dbania o książki, procedury wypożyczania, a nawet sposobów przechowywania na ogromnych regałach. Każde z dzieci otrzymało również "pracę domową" - przedszkolaki mają za zadanie mobilizować swoich Rodziców do codziennego, minimum 15-minutowego czytania przed snem.

Do czego zachęcają również Siostry i Ciocie... ;-)

MotylkiBiedronkiDelfinkiStokrotkiSłoneczka