D R O D Z Y    R O D Z I C E  . . .

Jeżeli chcecie skierować kroki Waszego Maluszka do Przedszkola „u Bolesi” ...

O ORGANIZACJI

ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2019/2020

Od 1 marca 2019 roku rozpoczynamy

rekrutację na rok 2019/2020

zgodnie z procedurą Statutową:

Procedura kwalifikacyjna:

• złożenie odpowiednich dokumentów
  • rozmowa z rodzicami
  • uiszczenie wpisowego w wysokości 100 zł. - po ukazaniu się listy dzieci przyjętych, po zebraniu z Rodzicami

Należy więc:

• Pobrać Kartę Zgłoszenia Dziecka do Przedszkola (DOC lub PDF) i dokładnie ją wypełnić
  • Wypełnioną Kartę Zgłoszenia Dziecka do Przedszkola należy złożyć w Przedszkolu - bezpośrednio do Dyrektora bądź osoby wyznaczonej - do końca marca 2019r.
  • Ustalić termin spotkania Rodziców i Dziecka z Dyrektorem Przedszkola /kwiecień/.

Listy dzieci przyjętych zostaną podane w Przedszkolu na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej Przedszkola do 30 kwietnia 2019.

Dzieci nieprzyjęte zostają zapisane na listę rezerwową. Zainteresowani Rodzice kontaktują się z Dyrekcją.

Po rekrutacji:

• W miesiącu maju 2019 w Przedszkolu – odbędzie się  ZEBRANIE DLA RODZICÓW DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH w celu zapoznania się z organizacją pracy Przedszkola oraz jego funkcjonowaniem (Regulamin Przedszkola, Statut, opłaty i inne sprawy związane z uczęszczaniem dziecka do przedszkola) - dokładny termin zostanie podany.
  • Dla dzieci nowo przyjętych do przedszkola planowane jest spotkanie na terenie przedszkola z rodzicami - tzw. DNI OTWARTE PRZEDSZKOLA  -  maj/czerwiec oraz gościnne odwiedziny w przedszkolu – czerwiec/lipiec.

Procedura rekrutacji Przedszkolaków na kolejny rok:

Rodziców dzieci już uczęszczających do Przedszkola - proszę o pobranie dokumentu: 'Deklaracja Kontynuacji Edukacji Przedszkolnej' w grupach od nauczycieli i potwierdzenie przyprowadzania dziecka do Przedszkola w kolejnym roku szkolnym 2019/2020 poprzez zwrot wypełnionej i podpisanej Karty Kontynuacji do grupy /do końca marca/.

Kontakt:

email przedszkole1@diecezja.lowicz.pl