DNI OTWARTE

,,Dni otwarte" w naszym przedszkolu

     W dniach 27 – 28 maja w naszym przedszkolu odbyły się DNI OTWARTE. W tym czasie przyszłe przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami miały możliwość zobaczyć, jak wygląda nasze przedszkole. Dzieci miały możliwość przeżycia wspólnych zabaw z rówieśnikami oraz wzięły udział w zajęciach przeprowadzonych przez naszych nauczycieli. 

     Wszystkie grupy z naszego przedszkola zaprezentowały piosenki, wierszyki i taniec oraz zachęciły nowe przedszkolaki do wspólnych zabaw.

     Wszystko zakończyło się słodkim i zdrowym poczęstunkiem.

     Było nam bardzo miło gościć wszystkie dzieci oraz rodziców. Mamy również nadzieję, że miłe wspomnienia wesołych zabaw, pozostaną w ich pamięci do września, gdy wrócą do przedszkola jako przedszkolaki.

 

StokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinki