DOROCZNY BAL KARNAWAŁOWY

We wtorek 13.02.2024 r.  w naszym przedszkolu gościliśmy artystów cyrku, którzy zachwycili i rozbawili całą publiczność. Podczas bogatego programu sztuki cyrkowej mogliśmy podziwiać m.in.: żonglerkę różnymi przedmiotami, akrobacje, iluzje i zabawy z udziałem chętnych dzieci. Było dużo śmiechu. Wszystkim zgromadzonym występ bardzo się podobał - był pełen emocji, radości i dobrej zabawy. Po występie artyści otrzymali od wszystkich widzów gromkie brawa. To wyjątkowe spotkanie zostanie na długo w naszej pamięci.
Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 13.02.2024 r w Naszym Przedszkolu, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sal wprowadził nas w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Bal umożliwił dzieciom i nauczycielom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, to było głównym celem tego balu.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balowe sale. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

 

DelfinkiStokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronki