Drodzy Rodzice!!!

DRODZY RODZICE!!!

 

OD 1 PAŹDZIERNIKA POWRACAJĄ ZAJĘCIA DODATKOWE W NASZYM PRZEDSZKOLU W WARUNKACH ZACHOWANEGO BEZPIECZEŃSTWA I PROCEDUR PANDEMICZNYCH. NIE MA W DALSZYM CIĄGU WYJŚĆ, WYJAZDÓW, SPOTKAŃ NA WIĘKSZĄ SKALĘ. GRUPY FUNKCJONUJĄ ODDZIELNIE, NAUKA I ZABAWA PRZEBIEGA BARDZO RADOŚNIE, TWÓRCZO, KREATYWNIE. ORGANIZUJEMY KONKURSY, ZAWODY WEWNĄTRZ PLACÓWKI, W SWOICH GRUPACH.

 

W PAŹDZIERNIKU ZOSTANĄ ZORGANIZOWANE SPOTKANIA DLA RODZCÓW Z NAUCZYCIELAMI WEDŁUG HARMONOGRAMU PODANEGO NA STRONCE PRZEDSZKOLA.

 

OD 1 PAŹDZIERNIKA NASTĄPIŁY KONIECZNE ZMIANY KADROWE WŚRÓD NAUCZYCIELI W GRUPIE 5-LATKÓW I 3-LATKÓW.

 

PRZYPOMINAM, IŻ DYREKCJA I NAUCZYCIELE ZAWSZE CZEKAJĄ NA PAŃSTWA KONTAKT, KTÓRY JEST INNY, TRUDNIEJSZY ALE MOŻLIWY I CZĘSTO KONIECZNY.

 

SIOSTRA DYREKTOR ELWIRA

BiedronkiDelfinkiStokrotkiSłoneczka