DUŻA BAJKA - BIEDRONKI

"Bez pomocy czytelnika żadne dzieło nie ma znaczenia.

               Dialog, jaki w trakcie czytania prowadzi czytelnik z autorem, sprawia, że dzieło nabiera głębi i staje się przystępne."

                                                                                                                                                              Zuzanna Rabska

 

Nie do przecenienia jest rola, jaką w wychowaniu i rozwoju człowieka i to już od najmłodszych lat, odgrywa kontakt z książką, rozwijajcą wrażliwość i wpływajłc na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. W ramach Przeszkolnego Programu "Duża Bajka" gościlismy Panią Karolinę - Mamę Natalii, która w sposób wyjątkowy zaprezentowała "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" oraz Pana Adama - Tatę Wojtka, który przeczytał nam książkę "Legendy Polskie". Na zakończenie spotkań dzieci w ramach podziekowania wręczyły laurkę, kwiat, a wzamian przedszkolaki zostały obdarowane słodkościami.

Dziekujemy za miło spędzony czas.

Biedronki