DZIĘKUJEMY... PEŁEN SŁOŃCA I MIŁOŚCI FESTYN RODZINNY

 

 

 

 

 

 

SZANOWNI, DRODZY RODZICE!!!

W sobotę 20  maja przeżyliśmy 10-ty Festyn Rodzinny w 13-tym roku funkcjonowania Przedszkola 'U Bolesi'. Chcieliśmy po dłuższej chwili przerwy, znów być razem, razem tworzyć, razem bawić się, razem się modlić, myśleć razem pod przepięknym hasłem Festynu "Miłość mi wszystko wyjaśniła" zaczerpniętym z utworu Karola Wojtyły, który spiął się z myślą i przesłaniem naszego Święta Rodziny. Naszym uroczystościom towarzyszył modlitwą, koncertem i cudnym świadectwem Bożej i ludzkiej radości J.E.ks.Biskup Antoni Długosz. Gośćmi honorowymi był Burmistrz naszego miasta Krzysztof Jan Kaliński, Dyrektor d/s oświaty Joanna Mostowska, wielki Przyjaciel naszego przedszkola ks.Proboszcz Władysław Moczarski, Absolwenci z rodzinami, przedstawiciele przedszkoli miasta i gminy, które stworzyły Koncert Rodzinny poprzez VII Przegląd Piosenki w naszej przedszkolnej muzycznej edycji. Dzieci od Bolesi wraz z rodzicami wykonali pieśń do utworu K.Wojtyły z piękną muzyką Jerzego Filipowicza. Oddaliśmy hołd Świętemu Janowi Pawłowi II i 'otarliśmy łzy', które w ostatnich dniach wycisnęliśmy bardzo niehonorowo naszemu Wielkiemu Rodakowi. Marsz dzieci z biało-żółtą flagą był bardzo wymowny i wzruszający. Śpiewom, muzyce, tańcom towarzyszyły atrakcje: dmuchańce, koniki, cukrowa wata, plaża z lemoniadą, boisko, pokazy policyjne, fotobudka, grille, swojskie jadło i wszelakie słodkości. A wszystko to dzięki  pracy i ofiarności, zabiegom i wysiłkom naszych przedszkolnych Rodzin. BARDZO WAM DZIĘKUJĘ KOCHANI RODZICE ZA WŁĄCZENIE SIĘ W ORGANIZACJĘ WSPÓLNEGO ŚWIĘTA, NASZEGO ŚWIĘTA, RADOSNEGO ŚWIĘTA CAŁEJ PRZEDSZKOLNEJ SPOŁECZNOŚCI. JESTEM Z WAS DUMNA. JESTEM DUMNA Z NASZEGO PERSONELU, KTÓRY Z PASJĄ I OCHOTĄ PRZYGOTOWAŁ I PRZEŻYWAŁ WSPÓLNE ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIA.   
Nie byłoby tyle słońca i uśmiechu, gdyby nie pomoc wielu Firm, którym i naszą stronką dziękujemy za pomoc, za wniesioną radość: Agros, Bakoma, Urbanek, Sun-day, Folkstar, Hazbi, OSM, Henko i Partnerzy, Chojecki, Piekarnia z Gostynina, Cytrus, Generali oraz Policja z Łowicza i Stowarzyszenie Karino. Wszystko muzycznie i animacyjnie spinała Sylwia Kostrzewa, bawiąc się z dziećmi tak, że nie tylko Łowicz słyszał.
Błogosławione promienie słońca, które prażyło nad nami, były odpowiedzią Bożej Miłości, która jest wielka, większa niż nasze problemy i troski....zabraliśmy ją do naszych rodzin i domów, by nam dalej wszystko tłumaczyła i wyjaśniała.....

                                                                  - s.Elwira Jadwiga Kruszewska – Wasz dyrektor

StokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinki