JASEŁKA - ACH CO ZA NOC! NIEZWYKŁA NOC!

We wtorkowe  popołudnie 19 grudnia 2023 r. Aula domu Formacji i Modlitwy wypełniła się dźwiękami kolęd, spektaklem oraz życzeniami świątecznymi. Każda z grup przedszkolnych kilka dni wcześniej zaprosiła swoich rodziców, rodzeństwo oraz bliskich na świąteczny spektakl. Zaproszenie przyjął także ks. proboszcz Władysław Moczarski oraz ksiądz dyrektor Sylwester Bernat.

 

Choć  na scenie pojawiały się anioły, owieczki, zwierzątka, pasterze, królowie zawsze w centrum był maleńki Jezus. To jest najważniejsze w jasełkach. Nie choinki, prezenty, bombki. Przedszkolakom udało się to osiągnąć. W całym ich uroku osobistym, przejęciu, zaangażowaniu nie przyćmiły treści i wartości jakie niosą ze sobą jasełka.

 

Przedszkolaki z radością wystawiały jasełka, po których dzieliły się opłatkiem z rodzicami, ciociami, siostrami i pracownikami placówki, a następnie wszyscy razem spędzili wspólną wieczerzę wigilijną. Nasza Jasełka była podkreśleniem rodzinności i wspólnotowości, a nade wszystko, darem urodzinowym dla Bożego Dzieciątka  i wszystkich zaproszonych gości.

Link do zdjęć:

https://drive.google.com/drive/folders/1VRibN59FQi6zZZA8kNc9WUC-qjxMgSRm?usp=sharing

 

DelfinkiStokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronki