KOCHANI RODZICE, KOCHANE DZIECI...

Kochani Rodzice, Kochane Dzieci

Dziękujemy za wczorajszą ( 5 kwietnia 2020 r.) wspólną modlitwę online podczas Mszy Świętej w intencji naszego Przedszkola. Ta Niedziela Palmowa była inna niż wszystkie ale byliśmy razem. I to jest najważniejsze.

Mamy dla Was kolejne zaproszenie. W sobotę o godz. 12.00 spotkamy się online na facebookowej stronie Parafii Świętego Ducha, by pobłogosławić pokarmy świąteczne.

Rozpoczął się Wielki Tydzień, szczególny czas przybliżający nas do Świąt Wielkanocnych. W tym czasie wraz z Rodzicami będziecie na pewno przygotowywać wielkanocne koszyczki i mazurki. Zachęcamy do przesyłania Waszych zdjęć do cioci Karoliny na adres k.bielecka007@wp.pl.

Z których zrobimy fotorelację na naszą przedszkolną stronę internetową.

Mazurek Ciasto:

2 szkl. Mąki 2 łyżeczki proszku do pieczenia 1/2 kostki "Kasia" 1/2 szkl. Cukru 2 jajka 1 żółtko Wszystko zagnieść, wyłożyć na blachę, posmarowac kwaśnym dżemem (czarna pozeczka), piec 30 min MASA: 6 łyżek wody 1 Kasia 1 szkl. Cukru 2 cukry waniliowe Wszystko podgrzać w garnku az rozpuszcza sie składniki Do lekko wystudzonej masy dodać mleko w proszku (całe) przesiane przez sitko i dobrze zmiksować. Wyłożyć na ciasto udekorować.

Do usłyszenia

Wasze Ciocie z Przedszkola „U Bolesi”

DelfinkiStokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronki