MSZA ŚWIĘTA GRUDNIOWA

W ostatnią niedzielę adwentu, w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia, spotkaliśmy się na wspólnej Eucharystii. Ksiądz proboszcz w homilii przypomniał razem z dziećmi o najważniejszych symbolach nadchodzących Świąt oraz o bliskości Pana Boga, który przynosi nam miłość i nadzieję. W szczególny sposób społeczność naszego Przedszkola stała się dziś Rodziną, zjednoczyliśmy się, powierzając Panu Bogu nas samych, nasze przeżycia, naszą wspólną drogę, za którą jesteśmy wdzięczni każdego dnia. Po Mszy świętej Siostra Dyrektor w imieniu swoim i całego przedszkola złożyła życzenia świąteczne ksiedzu Proboszczowi oraz wszystkim Rodzinom, zapewniając o obecności każdego dziecka i rodziców w naszych sercach i w naszej modlitwie, przypominając jak wielkim darem jesteśmy dla siebie nawzajem. Wszystkie Rodziny otrzymały przygotowane specjalnie dla nich kartki świąteczne wraz z pobłogosławionym opłatkiem. W te ostatnie dni świetego czasu adwentu, w oczekiwaniu na przyjście Pana, powierzajmy siebie nawzajem opiece Matki Bożej.

Link do zdjęć: