NASZE KOLOROWE PRZEDSZKOLE - IX EDYCJA

„Nasze kolorowe Przedszkole” – IX edycja

W dniu 04.04.2023r. wraz z pomocą nauczycieli Przedszkolaki naszej placówki udekorowały przedszkole wiosennymi ozdobami. W ramach IX edycji „Nasze kolorowe Przedszkole” dzieci na zajęciach plastycznych o tematyce „Przywitajmy wiosnę” wykonali ozdoby. Celem zajęć było rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej, rozwijanie wrażliwości estetycznej, integracja grup poprzez wspólne wykonanie dekoracji przedszkola, wprowadzanie dzieci w wiosenny nastrój. Przedszkolaki aktywnie i twórczo włączyli się do akcji wykazując się pomysłowością i kreatywnością. Wykonane przez dzieci prace pięknie ozdabiają przedszkolny korytarz. Dekoracje przypominają nam jaką piękną porą roku jest wiosna.

StokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinki