PODSUMOWANIE AKCJI "NIEWIDZIALNE SKRZYDŁO... TO TAKŻE TY."

 PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom wielkiego serca,  Rodzinom,
które włączyły się w przedświąteczną, Bożonarodzeniową zbiórkę  darów dla potrzebujących. Nasze Przedszkole  zapoczątkowało tą piękną  akcję „NIEWIDZIALNE SKRZYDŁO… TO TAKŻE TY!” i już po raz czwarty pomagało tym, którzy tej pomocy potrzebowali.

 W tym roku było to inne działanie, trudniejsze związane z pandemią i ograniczeniami, które miały wpływ na pozyskanie cennych i potrzebnych  przedmiotów dla  Specjalnego Ośrodka Wychowawczego  Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego Im. Bł. Celiny Borzęckiej w Mocarzewie. Jednak ludzi o dobrym i wielkim sercu jest dużo, którzy chcieli się podzielić tym co mają, aby w czasie Bożego Narodzenia inni również byli choć przez chwilę szczęśliwi i wiedzieli, że nie są sami.                                                  

Dziękujemy również za wsparcie akcji "Słodka paka dla dzieciaka".
 

BiedronkiDelfinkiStokrotkiSłoneczka