PONIEDZIAŁKI WIELKIEGO POSTU

                                                                                "Na drodze cię Jezu spotykam

                                                                                  i krzyża cięzkiego dotykam.

                                                                                 Więc pójdę za Tobą cichutko,

                                                                           By ulżyć choć trochę Twym smutką."

W poniedziałek ( 05.03.2018 r.) w okresie Wielkiego Postu o godzinie 12:00 cała społeczność przedszkola uczestniczyła w Drodze Krzyżowej przydotowanej przez grupę Biedronki. Razem ciocią Ewą i ciocią Martą przygotowały rozważania i symbole do każdej stacji. Przechodząc kolejne stacje Drogi Krzyżowej uczyliśmy się jak być lepszymi dziećmi, sprawiać radość Panu Jezusowi, rodzicom i osobom nas otaczającym. Dziekujemy wszystkim zgromadzonym za wspólną modlitwę.

                                                                                                                                                                                              Marta Kowalska

Biedronki