PONIEDZIAŁKI WIELKIEGO POSTU - DELFINKI

Gdy na drodze Cię spotykam, prosisz: Idź!
Kiedy ran Twoich dotykam, prosisz: Idź!
Dla Ciebie serce odkrywam, prosisz: Idź!
Razem z Tobą Twoją drogą wciąż chcę iść.

Kochany Panie Jezu, pragnę nieść Twoje światło bliźniemu.

Wyrok śmierci, który wobec Ciebie, Panie Jezu, ogłoszono tak bardzo mną wstrząsnął. Przecież to niesprawiedliwe! Chcę głośno krzyczeć: Nie! Ale… Tak często jestem świadkiem sytuacji, w których ktoś zostaje niesłusznie oskarżony. Stoję wtedy i milczę. A przecież powinienem bronić Twojego światła w każdym człowieku. 

Przepraszam Cię Jezu za obojętność na cierpienie innych. 

Dnia 8 kwietnia 2019 r. o godz. 12.30 zebraliśmy się wszyscy razem, aby towarzyszyć Panu Jezusowi w Jego męce i śmierci na krzyżu. Przez kolejne stacje Drogi Krzyżowej poprowadziły nas sześciolatki -  „ Delfinki”  - z ciocią Martą i Beatą.

 

StokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinki