UROCZYSTE ŚNIADANIE WIELKANOCNE

Tradycyjnie w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste „Śniadanie Wielkanocne”. Podczas spotkania przy pięknie przystrojonym stole wspólnie się pomodliliśmy, a Siostra Dyrektor wszystkim złożyła ciepłe życzenia.  Życzenia świąteczne złożyli również rodzice . Ksiądz proboszcz Władysław Moczarski poświęcił jajeczka, którymi później się dzieliliśmy. Dzieci bardzo aktywnie włączyły się w przygotowania. Wcześniej wspólnie z nauczycielkami dekorowały sale, siały owies, rzeżuchę. Tego dnia dzieci w odświętnych strojach zasiadły do stołu, który uginał się od świątecznych przysmaków, aby w gronie najbliższych kolegów podzielić się jajkiem i złożyć sobie życzenia. Zabawa była przednia, sądząc po zadowolonych i uśmiechniętych twarzach dzieci. Każdy przedszkolak dostał  słodki upominek. Ten dzień miał wyjątkowy charakter: dzieci śpiewały piosenki świąteczne, recytowały wiersze i bawiły się w zabawy związane z tradycjami wielkanocnymi. Takie radosne przeżycia na długo pozostają w pamięci…

Link do zdjęć:

https://drive.google.com/drive/folders/1257PYgPJkxCLtZDjWrCn8KXFy5RDcEJQ?usp=sharing

 

StokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinki