ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE DLA PENSJONARIUSZY "DOMU SENIORA"

 

 

 

 

 

Niech Pana Jezus Zmartwychwstały

błogosławi, wspiera, mnoży

siłę Twoją ku szerzeniu

Przenajświętszej Prawdy Bożej.

W dzień Zmartwychwstania

szczere życzenia:

szczęścia, zdrowia, wiele powodzenia.

Niechaj droga życia różami się ściele,

a Bóg błogosławi zawsze w każdym dziele!

Tego w Święto Zmartwychwstania,

gdy na wiosnę słońce świeci,

Życzą Przedszkolaki „U Bolesi”

Z radosnym wierszem na ustach przedszkolaki wybrały się w gorącym, przedświątecznym okresie do pensjonariuszy "Domu Seniora" w Łowiczu z darem rękodziaeła warsztatów Wielkanocnych. Podczas wizyty delegacji z przedszkola w Domu Spokojnej Starości, składania życzeń i wręczania kartek można było zauważyć , że niespodzianka się udała! U wszystkich pojawiły się łzy wzruszenia.

StokrotkiSłoneczkaMotylkiBiedronkiDelfinki